Dzierzgoń, Mikołajki Pomorskie, Stary Dzierzgoń: Weterynarz: okulista weterynaryjny

PRZYCHODNIA WETERYNARYJNA „Pod Wieżą”

Malbork, al. Armii Krajowej 107A

email: biuro@weterynarzmalbork.pl


Nr tel.:

55 272 34 73 – Przychodnia

601 830 163 – lek. wet. Tadeusz Sylwestrowicz

601 642 132 – lek. wet. Michał Wyszyński

Przyjedź do nas - zrób to dla dobra swojego zwierzaczka!

Zainwestuj w wizytę u sprawdzonego weterynarza – okulisty dla psów, kotów i innych zwierzątek

Do naszej przychodni weterynaryjnej trafia znaczna liczba osób z regionu gminy Dzierzgoń, Mikołajki Pomorskie, Stary Dzierzgoń

Okulistyka weterynaryjna

Klinika Weterynaryjna Okulistyka Doktora Tadeusza Sylwestrowicza istnieje od ponad 25 lat i dzięki zaangażowaniu rozszerzyła swoje usługi o zabiegi okulistyczne. Dysponujemy nowoczesnymi mikroskopami i rozbudowaną salą operacyjną do wykonywania różnych zabiegów okulistycznych u kotów i psów, takich jak: jaskra, proteza gałki ocznej, oko pourazowe, relokacje soczewki metodą ICE, operacje jaskry, zabiegi po urazach mechanicznych, owrzodzeniach i innych uszkodzeniach rogówki z przeszczepami spojówki, techniki AMT, niedrożność dróg łzowych, zrosty spojówki i rogówki, operacje martwicy rogówki, operacje powiek. Wszystko to z dowcipnym podejściem!

Weterynarz okulista

Okulistyka weterynaryjna nie jest zwrotem, który słyszymy na co dzień. Nie jest to jedna z najczęstszych specjalizacji weterynarzy i często jest pomijana w przypadku zwierząt, gdyż bardziej kojarzy się z ludźmi. Warto jednak pamiętać, że zwierzęta, tak jak my, mogą cierpieć na dolegliwości związane z oczami. Czym więc zajmuje się weterynaryjny okulista? Posiada on wiedzę na temat oczu i wszystkich powiązanych z nimi części, takich jak powieki, rzęsy i gruczoły łzowe. Podobnie jak ich "ludzkie" odpowiedniki, wymagają dużej dokładności, delikatności i znajomości anatomii oka. Zwykle pacjentami, których leczą są ssaki, takie jak koty, psy i inne zwierzęta hodowlane. Jeśli chodzi o dbanie o ich oczy, okulistyka weterynaryjna i "ludzka" okulistyka są dość podobne. Ekscytujące rzeczy!

Leczenie u weterynarza – okulisty

W naszej klinice weterynaryjnej stosujemy indywidualną technikę w kontaktach z naszymi pacjentami. Staramy się, aby Państwa pupil czuł się zrelaksowany podczas badania i terapii. Mimo że badanie wzroku nie jest zabiegiem bolesnym, nasi pacjenci, a także Państwa czworonożni pupile, często są przerażeni. Nasz okulista ciężko pracuje, aby badanie było nie tylko bezbolesne, ale również przyjemne zarówno dla klientów, jak i ich pupili. Dzięki takiemu podejściu mamy wielu zadowolonych klientów, którzy odwiedzają swojego okulistę i naszą klinikę okulistyki weterynaryjnej, a także licznych zachwyconych właścicieli zwierząt, którzy polecają nasze usługi. Specjalistyczne usługi okulistyczne dla zwierząt są wciąż mało dostępne w wielu częściach naszego kraju. Tradycyjne kliniki weterynaryjne rzadko są miejscami, gdzie przyjmuje okulista. Jednak u nas jest zupełnie inaczej. Przyjmujemy pacjentów okulistycznych z całego kraju.

Obsługujemy: Dzierzgoń, Mikołajki Pomorskie, Stary Dzierzgoń, Skolwity, Tywęzy, Nowiec, Minięta, Pierzchowice, Ankamaty, Poliksy, Mikołajki Pomorskie, Górki, Stanowo, Krasna Łąka, Bruk, Myślice, Lipiec, Stare Miasto, Nowiny, Latkowo, Wartule, Przezmark, Tabory, Morany, Bucznik, Dąbrówka Pruska, Żuławka Sztumska, Sadłuki, Blunaki, Dzierzgoń, Krastudy, Mirowice, Perklice, Królikowo, Milikowo, Kołoząb, Matule, Lubochowo, Adamowo, Mortąg, Jasna, Stary Dzierzgoń, Mikołajki Pomorskie, Budzisz, Stary Dzierzgoń, Cieszymowo, Kornele, Folwark, Bągart, Bądze